What Does کیش Mean?

جاذبه های گردشگری کیش «حریره» نام شهری باستانی، در شمال جزیره‌ی کیش است که سال‌‌های چندانی از کشفش نمی‌گذرد. حریره از پر راز‌ترین جاهای دیدنی کیش است.

زمان استفاده : نامشخص مکان برگزاری : منطقه پاراگلایدر محدودیت سنی : نامشخص

به عنوان مثال کشتی های تفریحی کیش در دسته تفریحات دریایی قرار می گیرند و جت اسکس، فلای بورد، جت فلایر و ... هم در دسته تفریحات آبی کیش. جهت آشنایی بیشتر با تفریحات آبی کیش، عنوان ذیل را مشاهده نمایید.

جایرو کوپتر در واقع یک هلی کوپتر کوچک است که به گشت های هوایی در جزیره می پردازد. این تفریح کیش در دسته لوکس ترین تفریحات غیر آبی کیش قرار می گیرد.

For those travelers, vacation permits are issued on arrival by Kish officials and are legitimate for fourteen times.

در آخر نیز به سردر باغ ملی در تهران می‌رسد و پایان می‌یابد.

همانطور که گفته شد تفریحات کیش به دو دسته آبی و غیر آبی تقسیم بندی می شوند که تفریحات غیر آبی در دسته دوم قرار دارد. در واقع تفریحات غیر آبی کیش متنوع ترین تفریحاتی هستند که شما می توانید در هر شکل و عنوانی از آن ها بهره مند شوید.

کشتی یونانی در جنوب غرب جزیره همان جاذبه‌ای است که در بیشتر عکس‌های کیش دیده می‌شود و بهترین زمان بازدید از آن غروب و طلوع آفتاب است؛ زمانی که می‌توان عکس‌های یادگاری بسیار زیبایی از آن گرفت.

پس از خرید بلیط بانجی جامپینگ و مراجعه به کلوپ جاذبه، بر روی سکوی مورد نظر قرار می گیرد و سپس به وسیله یک طناب فنر دار به سمت پایین پرتاب می شوید.

ورودیه رایگان (نیم ساعت بولینگ ۵۰ هزار تومان، یک ساعت بیلیارد ۱۶ هزار تومان، یک ساعت اسنوکر ۲۰ هزار تومان)

در بین تفریحات کیش، شاتل یکی از محبوب ترین ها است که به صورت گروهی انجام می شود و اطلاعات بیشتر درباره سفر به کیش می تواند هیجان را در کنار عزیزان برای شما رقم زند. در این تفریح شرکت کنندگان سوار بر یک تیوپ بادی می شوند و به وسیله یک قایق تندرو به تیوپ با سرعت روی آب شناور خواهند شد.

برای این منظور باید مبدأ و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را در سایت علی بابا وارد کنید، سپس می‌توانید بلیط دلخواه خود چه بلیط چارتر و چه بلیط سیستمی را تهیه کنید. پس همانطور که خودتان می‌بینید خرید بلیط هواپیمای کیش اصلا کار سختی نیست.

در این صورت با هزینه‌ای به مراتب کمتر در پرواز کیش حضور خواهید داشت.

در کیش حداقل یک جاذبه‌ی گردشگری برای هر سلیقه‌ای پیدا می‌شود. در سفرزون جاهای دیدنی کیش در سال ۱۴۰۱ را به‌ شما معرفی می‌کنیم تا به آن‌جا بروید و از یک سفر ناب ساحلی لذت ببرید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “What Does کیش Mean?”

Leave a Reply

Gravatar